Akademia
Managera IT

Weź udział w spotkaniach, których celem jest wsparcie kadry kierowniczej w zakresie kompetencji miękkich i zarządczych oraz przybliżenie dobrych praktyk i wiedzy o rozwiązaniach stosowanych w branży IT.

Warsztaty połączone z panelem dyskusyjnym Invited talks Minikonferencje
Dlaczego warto? Kalendarz

Dlaczego warto wziąć udział w Akademii?

Poznanie nowych trendów

Dostęp do niewyczerpalnych źródeł inspiracji

Wymiana doświadczeń

Dziel się dobrymi praktykami z innymi uczestnikami

Wzmocnienie kompetencji personalnych

Zadbaj o swój rozwój osobisty

Opinie uczestników poprzednich edycji:

Podobało mi się zachęcanie do pracy z papierem, sticky notesami. Bardzo dobrze dopasowana ilość materiału do czasu warsztatów.

Uczestnik warsztatów Lean UX - skuteczne rozwijanie produktu

Bardzo merytoryczne i rzeczowe szkolenie. Godne polecenia.

Uczestnik warsztatów Quo vadis, analizo?

Rzeczowe odpowiedzi na wszystkie pytania, praktyczne porady i wskazówki.

Uczestnik warsztatów Ochrona danych osobowych w praktyce

(...) praktyczne warsztaty, ciekawa formuła.

Uczestnik warsztatów Lean UX - skuteczne rozwijanie produktu

Doświadczenie

Wszyscy trenerzy, także kompetencji miękkich, wywodzą się z branży IT, dzięki czemu potrafią odpowiedzieć na realne potrzeby uczestnika.

Moduł zarządzanie

Spotkania prowadzą trenerzy pracujący w projektach, wykorzystujący na co dzień w swojej pracy przedstawione metodyki i rozwiązania technologiczne.

Kompleksowość programu

Program obejmuje kompetencje miękkie oraz przegląd metodyk z zakresu organizacji procesu wytwarzania oprogramowania oraz technologii wspomagających ten proces.

Najbliższe wydarzenia

Minione wydarzenia

Build Your Own Product (z Lean Startup)

Wrocław, 2 września 2017

Lean UX - skuteczne rozwijanie produktu

Warszawa, 5 sierpnia 2017

Quo vadis, analizo?

Warszawa, 27 maja 2017

Obszary tematyczne

Przywództwo i kompetencje miękkie

(...) [kompetencje miękkie] w większym stopniu przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu, niż umiejętności w zakresie tworzenia długookresowej wizji rozwoju technologii w organizacji”. Tylko 9% kadry zarządczej IT uważa, że posiada wszystkie potrzebne im umiejętności.

Raport Deloitte Globalne badanie CIO 2015. Kształtowanie dziedzictwa

Rozwój personalny

Przywództwo

Komunikacja

Zarządzanie

Zarządzanie developmentem

Przegląd metodyk z zakresu organizacji procesu wytwarzania oprogramowania oraz technologii wspomagających ten proces.

Agile

Lean IT

Scrum

DevOps

Zarządzanie jakością

Rozwiązania analityczne i business intelligence

Data Science dla managerów

Zarządzanie danymi

Cyberbezpieczeństwo

Nasi eksperci

this is a title

Swoje 16 letnie doświadczenie zdobywał jako specjalista oraz menedżer średniego i wyższego szczebla. Pomagał polskim i skandynawskim firmom w tworzeniu nowych produktów oraz poszukiwaniu nowych rynków zbytu w Europie i Australii. Doradzał także, jak udoskonalać procesy biznesowe związane ze sprzedażą, produkcją i dystrybucją. Jako Product Owner, Analityk Biznesowy i projektant User Experience rozwijał aplikacje dla gabinetów lekarskich, pracowni kardioangiologii inwazyjnej, systemy elektronicznego obiegu dokumentów oraz aplikacje wspomagające nauczanie języków obcych.

Łukasz Łosin

Product Design

this is a title

Pracuje w branży IT od 10 lat. Posiada międzynarodowe doświadczenie w zakresie analizy biznesowej i inżynierii wymagań, zarządzania jakością i zarządzania projektami: pracowała dla wiodących organizacji finansowych w Republice Południowej Afryki, Holandii, Austrii, Słowacji, Włoszech i w Polsce. Obecnie pracuje jako niezależny konsultant IT w obszarze biznesu i technologii wspierając organizacje m.in. w planowaniu i realizacji procesów analitycznych oraz czynności zarządzania jakością na przestrzeni całego cyklu życia rozwiązania. Karolina jest autorką kilkanastu publikacji z obszaru zarządzania jakością, testowania, analizy biznesowej i zarządzania zespołem oraz książek.

Karolina Zmitrowicz

Business Analysis, Quality Management

Informatyk, pracownik naukowy w Instytucie Informatyki i Matematyki Komputerowej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Quality Assurance R&D Leader w Rivet Group. Posiada stopień doktora nauk matematycznych oraz doktora habilitowanego nauk technicznych w zakresie informatyki. Od kilkunastu lat trener i wykładowca przedmiotów związanych z testowaniem i zapewnianiem jakości. Jako trener przeszkolił kilkaset osób na kilkudziesięciu szkoleniach ISTQB. Adam jako jedna z nieliczych osób w Polsce posiada certyfikat ASQ CSQE oraz pełną certyfikację ISTQB na poziomie zaawansowanym.

Adam Roman

Quality Management

Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Bristolskiego, gdzie obronił doktorat z matematyki stosowanej. Na co dzień łączy umiejętności analityczne i programistyczne jako Data Scientist w firmie SigDelta. Doświadczenie zdobywał oraz prowadził zespoły w działach badań i rozwoju w wielu firmach w branży wysokich technologii, mediów, farmaceutycznych oraz petrochemicznych. Prelegent na wielu konferencjach poświęconych tematyce Big Data. Trener szkoleń technologicznych z zakresu Big Data współpracujący z Sages, wykładowca na pierwszych w Polsce technicznych studiach Big Data realizowanych przez firmę Sages oraz Politechnikę Warszawską.

Jakub Nowacki

Data Science in business

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, gdzie w 2012 roku obronił doktorat z obszaru niezawodności systemów komputerowych. Zakres jego zainteresowań obejmuje szeroko pojęte bezpieczeństwo oraz inżynierię oprogramowania. Bierze udział w projektach systemów transakcyjnych związanych z płatnościami elektronicznymi oraz transportem. Prowadzi szkolenia z zakresu praktycznego stosowania kryptografii w systemach komputerowych. Od 2016 roku jest wykładowcą na pierwszych w Polsce technicznych studiach Big Data realizowanych przez firmę Sages oraz Politechnikę Warszawską.

Piotr Nazimek

Security

FORMULARZ KONTAKTOWY


Akademia Managera IT

Masz pytania? Skorzystaj z formularza lub skontaktuj się z opiekunem projektu:

Anna Citko-Mikuła
a.mikula@sages.com.pl
+48 796 062 806