Opieka nad projektem

Jakość usług outsourcingowych w Polsce oraz chęć posiadania większej kontroli nad aplikacją - szczególnie w przypadku instytucji finansowych - sprawiają, że coraz więcej firm nie związanych bezpośrednio z branżą IT, decyduje się na samodzielne tworzenie własnych rozwiązań informatycznych.

Firmy te, pomimo że zatrudniają zespół informatyków i programistów, zwykle nie dysponują specjalistami, którzy są w stanie całościowo objąć projekt w zakresach, jak choćby opracowania architektury rozwiązania czy zaprojektowania testów (test design).

Podjęcie się takiego zadania przez niewykwalifikowany personel - w najlepszym wypadku - jest przyczyną opóźnień projektu, a nierzadko głównym powodem nieukończenia projektu w ogóle.

Sages dysponuje doświadczonymi architektami, którzy brali udział przy tworzeniu wielu aplikacji, w tym przeznaczonych dla instytucji finansowych.

Nasi konsultanci pomogą Państwu:

  • dobrać technologię do potrzeb i infrastruktury,
  • dokonać analizy wymagań,
  • opracować architekturę systemu,
  • przygotować środowisko projektowe i ramy projektu w taki sposób, by programiści pracowali wydajnie, bez potrzeby zastanawiania się na złożonością wielu aspektów,
  • rozwiązywać bieżące problemy w trakcie trwania projektu.