Vouchery szkoleniowe

Proponujemy Państwu zakup voucherów szkoleniowych do wykorzystania w ciągu 12 m-cy. Voucher daje możliwość zablokowania środków z budżetu i wykorzystanie ich późniejszym okresie.

Ceny voucherów dla jednej osoby przedstawiają się następująco:

Liczba dni szkolenia Cena netto
1 900 zł
2 1 650 zł
3 2 250 zł
4 2 950 zł
5 3 550 zł

Istnieje również możliwość zakupu voucherów na szkolenia dedykowane (dla zespołów). W przypadku zainteresowania taką ofertą prosimy o kontakt.

Zasady wykorzystania vouchera

Voucher uprawnia do udziału w dowolnym szkoleniu otwartym1 z autorskiej oferty Sages2, którego czas trwania (liczba dni) odpowiada zakupionemu voucherowi.

Voucher należy wykorzystać do końca 2018 roku3.

Voucher nie jest przypisany do konkretnej osoby, dowolna osoba wskazana przez nabywcę (płatnika) vouchera może wziąć udział w szkoleniu.

W przypadku jednorazowego zakupu większej ilości voucherów udzielamy rabatu w wysokości:

10%
na zakup drugiego vouchera
15%
na zakup trzeciego vouchera
20%
na zakup czwartego vouchera
25%
na zakup piątego vouchera i kolejnych

Rabat udzielany jest wówczas, jeżeli kolejny voucher jest o tej samej lub niższej wartości (liczbie dni) od poprzedniego.

Przykład 1
Przy jednoczesnym zakupie voucherów 3, 4 i 5-dniowego cena vouchera 5-dniowego wynosi 100%, 4-dniowego 90%, a 3-dniowego 85%.
Przykład 2
Przy zakupie czterech voucherów 3-dniowych koszt ich zakupy wyniesie 355% ceny nominalnej vouchera 3-dniowego (100% + 90% + 85% + 80%).

Vouchery można łączyć tzn. np. vouchery na udział w szkoleniach 2 i 3-dniowym można wykorzystać na szkolenie 5-dniowe. Voucher można dzielić, tzn. np. voucher 5-dniowy można wykorzystać na udział w szkoleniu 2 i 3-dniowym dopłacając różnicę między ceną vouchera 5- dniowego a ceną łączną voucherów 2 i 3-dniowego. Voucher można wykorzystać na udział w szkoleniu krótszym, niż nominalne, tzn. np. voucher 5-dniowy można wykorzystać także na szkolenie 3 lub 4-dniowe. Posiadając voucher na szkolenie np. 2-dniowe można wziąć udział w szkoleniu 3-dniowym, dopłacając różnicę w cenie między voucherem 2-dniowym i 3-dniowym.

Drobnym drukiem:

1 Warunkiem realizacji szkolenia otwartego jest zgłoszenie się minimum 4 osób na dany temat i termin w jednej lokalizacji.

2 Oferta nie dotyczy szkoleń autoryzowanych HP i IBM oraz szkoleń autoryzowanych z egzaminem ISTQB, IREB i IQBBA.

3 Nabywca może przedłużyć ważność vouchera o kolejny rok za dodatkową opłatą w wysokość 10% ceny vouchera. Deklarację przedłużenia terminu ważności vouchera należy zgłosić najpóźniej 30 dni przed upływem terminu jego ważności.